Jsme ale hlavně tým lidí, které baví komunikace, každodenní příležitost vymýšlet nové věci, být až přehnaně kreativní, ale zároveň dbát na naše vybudované a pevné mediální vztahy.

Dáváme přednost projektům, které jsou dlouhodobé a můžeme je neustále posouvat dopředu. Nejvíc skáčeme radostí z těch, které baví nás, média i cílovou skupinu, ale zároveň dávají maximální smysl pro klienta.

Taktiq

Taktiq vznikl v roce 2014 propojením agentur Dataconsult a Heretic. V současné době tvoří tým přibližně 15 PR specialistů, projektových manažerů, produkčních a kreativců. Tři s největšími zkušenostmi pak stojí v jeho vedení.

Vedení TAKTIQu

PhDr. ALEX <br/>RÖHRICH, Ph.D.

ALEX
RÖHRICH

Mediální ředitel a garant mediálních tréninků, ve světě PR se pohybuje od roku 2001. Původní profesí je učitel českého jazyka, ale má také mnohaletou praxi z médií, např. TV Nova nebo České televize, kde působil jako jazykový redaktor. Jeho doménou jsou rétorické a mediální tréninky, tvorba a editace textů, ale zejména mediální vztahy – ostatně není divu, mnoho novinářů prošlo jeho semináři na Univerzitě Karlově v Praze nebo Technické univerzitě v Liberci.

Ing. MICHAL <br/>URYČ

MICHAL
URYČ

Zakladatel a ředitel agentury. Do PR přišel v roce 2006 z Hospodářských novin, kde šéfoval části Podniky a trhy. Jako ekonomický novinář však před tím působil i v řadě jiných renomovaných médií, například v Týdnu. V Taktiqu se věnuje zejména strategickému poradenství, obchodnímu rozvoji, ale i klientům z oblasti businessu nebo veřejné správy. Šéfuje lifestylovo-zdravotnické sekci Taktiqu, tzv. hornímu patru.

IVAN <br />SOBIČKA

IVAN
SOBIČKA

Partner a Account Director. Šéfuje spodnímu týmu, tedy sekci s technologicky zaměřenými klienty. Právě s těmi má mnohaletou praxi – za 15 let v PR tvořil a vedl několik komunikačních strategií významných místních i globálních IT/T značek. Jeho práce je pro něj opravdu i koníčkem – zálibu v technologiích a vědě využívá také jako člen spolku Žádná věda.

Kde nás najdete

Sedíme v tvůrčích prostorech v historickém centru Prahy, jen pár kroků od Staroměstského náměstí.

V kanceláři jsme doslova rozděleni na patra – tým dolního patra se specializuje na technologicky zaměřené klienty, tzv. horníci pak na lifestyle, zdravotnictví či korporátní PR. Stále více projektů nám však dává příležitost propojit se a sdílet know-how ze všech těchto oblastí.

Židle však máme rozházené po celém Česku a Slovensku. Naši kolegové v Brně, Ostravě, Liberci i Bratislavě se starají o klienty z těchto oblastí. Jsou ale zároveň prodlouženou rukou pražského zázemí v případě produkce akcí nebo ad hoc komunikačních příležitostí v regionech.

Kanceláře sdílíme i s úzce spolupracujícími grafickými a programátorskými studii. Kromě toho máme vybudovanou síť dodavatelů, od fotografů a kameramanů až po velké produkční firmy, kterým maximálně důvěřujeme.

Map

Někdy stačí
jen naťuknout

Mrkněte na to, co všechno už máme za sebou. Chcete vědět, co bychom mohli vymyslet i pro vás?

Ozvěte se na email či telefon, rádi vás pozveme na kávu a popovídáme si o možnostech.

Těšíme se!

Pojďme na kafe

aktuálně od nás

Co děláme?

Mluvíme za vás. Za nás pak mluví naše práce. Objevte pod jednotlivými službami příklady, které vydají za tisíc slov.

To, co umíme,
také učíme

Absolvujte náš komunikační trénink a staňte se vypravěčem, kterému budou chtít všichni naslouchat.