Samsung na Designbloku 22

Expozice Samsungu na Designbloku 22 představila ohebné telefony se skládacím displejem - a to víc než pozoruhodným způsobem.

Řada skládacích smartphonů s ohebným displejem Samsung Galaxy Z Fold 4 a Z Flip 4 má potenciál zaujmout fanoušky kvalitního designu - a takoví lidé tradičně navštěvují největší tuzemskou výstavu Designblok. Jak ale náročnému publiku tyto telefony prezentovat a neskončit u pouhé kopie firemní prodejny?

Zadání zprodukovat expozici Samsungu na Designbloku 22 jsme se zhostili s vědomím, že nemá jít o pouhou výstavku produktů. Cílem bylo zviditelnit klíčovou inovaci mobilních telefonů Samsung - ohebný displej. Ve spolupráci s nezávislým designerem Petrem Bakošem a dalšími umělci jsme vytvořili originální koncept: instalaci ohebného projekčního plátna ovládaného robotickými pažemi. Celá expozice tak odvyprávěla příběh telefonů, jejichž budoucnost je ohebná.

Díky přesnému měření návštěvnosti víme, že expozici Samsungu vidělo za 5 dní konání 17 000 návštěvníků, ale také diváci reportáže TV Nova nebo čtenáři článků v médiích. Kromě kinetické instalace si hosté mohli "osahat" nové telefony v přítomnosti zkušených promotérů, nebo rovnou koupit telefon v další místní atrakci - prodejním automatu na mobily. Reakce byly v podstatě jen pozitivní, přestože mnozí z návštěvníků byli majiteli telefonu konkurenční značky.

Axis den ON&OFF

Pro klienta Axis Communications organizujeme setkání s partnerskými organizacemi s názvem Axis Den pravidelně. Za zmínku stojí náš první společný ročník – dostali jsme příležitost jít od klasických hotelových konferenčních prostor trochu do risku a zvolit netradiční industriální koncept. A vyplatilo se!

Konferenci jsme zajistili kompletně nejen produkčně, ale částečně i obsahově – pomohli jsme domyslet koncept diskuzí nebo obohatit program o zábavnou loterii skrze rozpoznávání SPZ kamerou Axis.

Hned další rok nám ale konferenci zkomplikovala pandemie onemocnění Covid 19. Jen pár dní před akcí přišel zákaz organizovat setkávání více než pár jednotek osob. Nezbývalo nic jiného, než ji narychlo přesunout do online prostředí. Díky důvěře klienta a spolehlivým a flexibilním dodavatelům se nakonec vše stihlo – včetně ušití originálních roušek Axis!

Canvas launch

galerie

ocenění


Samsung každoročně chystá dvě velké události – představení nového modelu řady S v zimě a uvedení aktuálního modelu řady Note v létě. Právě launch nového Galaxy Note 20 byl pro nás výzvou, zejména proto, že se této akce čeští novináři pravidelně účastní v zahraničí. To ale poprvé nebylo možné a nás čekalo velkolepé lokální představení celé bronzové produktové řady.

Cílem akce bylo seznámit technologické novináře a influencery s novými produkty atraktivní formou, vytvořit jim prostředí vhodné ke zpracování textových i vizuálních materiálů, dát jim příležitost všechna zařízení otestovat, to vše pod přísným embargem a bezpečnostními zajištěními před únikem jakýchkoliv informací až do oficiálního představení produktu, které se konalo dva dny po briefingu. Zároveň bylo potřeba dodržovat veškerá mimořádná opatření spojená s aktuální pandemií. Na akci byli pozváni pouze vybraní novináři, kteří jsou pro dané téma nejvíce relevantní, dále vybraní tech influenceři a obchodní partneři.

Konečně bílé Vánoce

Vánoční večírek jako svatý grál všech eventů. A že ten pro společnost CZ.NIC stál opravdu za to. Už jsme zvyklí, že v předvánočním období v našich končinách úplně nemůžeme čekat sněhové zimní království. Tak jsme ho prostě vytvořili. Koulovačka, zamrzlé uličky, svařák i lyžování. Bylo všechno!

S Chaloupkou na vodě

Vodácký sport má u nás silně zakořeněnou tradici. Češi jsou prostě národem vodáků a stěží budete hledat někoho, kdo si alespoň jednou nesjel na kánoi Vltavu nebo se k tomu nechystá. Vodákům fandí také přední český výrobce školních batohů Topgal, který dlouhodobě podporuje českého reprezentanta Vaška Chaloupku. Proč to všechno tedy nepropojit?

Výsledkem je seriál rodinných eventů S Chaloupkou na vodě. Den plný zábavy a soutěží na vodě i na souši, výuky vodáckých dovedností pod dohledem těch nejzkušenějších – mistrů, a také dobročinnosti, se poprvé uskutečnil v létě 2022 ve třech českých vodáckých centrech. Stovky nadšených účastníků a desítky výstupů v největších českých médiích potěšily nás i partnera akce.

Naše další služby

Mluvíme za vás. Za nás pak mluví naše práce. Objevte pod jednotlivými službami příklady, které vydají za tisíc slov.

To, co umíme,
také učíme

Absolvujte náš komunikační trénink a staňte se vypravěčem, kterému budou chtít všichni naslouchat.