Naše práce

Youtuberská reality show

Rýpli jsme spolu s influencerem Vojtou Dalekorejem do citlivého tématu: nakolik jsou majitelé iPhonu doopravdy věrní své značce? Přesvědčil by je nový skládací Samsung?

ocenění


Skládací telefon s ohebným displejem Samsung Galaxy ZFlip 4 má díky svém výjimečnému designu potenciál zaujmout i ty, kteří z různých důvodů zůstávají u konkurence. Samsung chtěl telefonem oslovit generaci zoomerů i tradiční „applisty“. Odtud vznikl i nápad na lehce konfrontační influencerskou kampaň.

Pohrávali jsme si s myšlenkou uskutečnit reálný test: jsou skutečně uživatelé iPhonu tak závislí na své značce, že ji nedokážou změnit ani při skutečně neodolatelné nabídce? Jak vnímají designovou inovaci, která do světa Apple ještě nedorazila? A co kdybychom nabídku ke konverzi na Samsung udělali přímo s náhodnými lidmi na ulici? Na tom, že to je super téma na video, jsme se shodli s influencerem Vojtou Dalekorejem, který provozuje oblíbený kanál WR Tech na YouTube a sám používá jak Apple, tak Android. A před Vánocemi jsme se vydali do zasněženého centra Prahy.

Jak test dopadl, se můžete podívat ve videu. Otázka „Přešel bys ze svého iPhonu na Samsung“ ale zarezonovala mocně - jen na YouTube mělo video za 3 týdny 130 000 zhlédnutí, nemluvě o mnohasettisícových dosazích na TikToku a Instagramu. V komentářích pod videem pochopíte proč.

Naše další služby

Mluvíme za vás. Za nás pak mluví naše práce. Objevte pod jednotlivými službami příklady, které vydají za tisíc slov.

To, co umíme,
také učíme

Absolvujte náš komunikační trénink a staňte se vypravěčem, kterému budou chtít všichni naslouchat.