Naše práce

Sklapni mobil

Jak používat mobil zdravě a mít na Vánoce digitální pohodu? Projekt společnosti Samsung vyzval tisíce lidí v Česku a na Slovensku ke sledování adventního kalendáře se čtyřiadvaceti denními úkoly digitálního detoxu. A zároveň představil telefony, které jako jediné umějí doopravdy sklapnout. 

ocenění


#SklapniMobil, online adventní kalendář v digitální pohodě, byla integrovaná kampaň společnosti Samsung v Česku a na Slovensku, která komunikovala aktuální řadu skládacích telefonů Samsung Galaxy Z Flip3 a Z Fold3.  Adventní čas, který má být klidný a meditativní, v kombinaci s designem „sklapovacího“ telefonu, který přirozeně brání nutkavé kontrole displeje, se ideálně spojily v názvu #SklapniMobil a konceptu adventního detox kalendáře. Výzva, pečlivě připravená ve spolupráci s odborníky a influencery a postupně zveřejňovaná na speciální webové stránce, přitáhla v průběhu adventu 13 000 aktivních účastníků. Kromě samotného představení produktů kampaň umožnila Samsungu jako první mobilní značce v ČR a SR promluvit na téma závislostí na smartphonu, prezentovat se jako zodpovědný výrobce a představit nástroje digitální pohody.

Díky spontánní podpoře influencerů a novinářů jsme už v okamžiku spuštění webu přetížili server mnoha stovkami zájemců o registraci. Celkem na web zavítalo 36 000 unikátů. Projekt měl 53 výstupů v médiích s dosahem 31 GRP a důrazem na média cílové skupiny (např. Refresher a Heroine). Dosah na sociálních sítích (IG, FB) Samsungu byl přes 1,4 milionu, na sítích influencerů a médií (opět hlavně IG a FB) přes 7,5 milionu.

Naše další služby

Mluvíme za vás. Za nás pak mluví naše práce. Objevte pod jednotlivými službami příklady, které vydají za tisíc slov.

To, co umíme,
také učíme

Absolvujte náš komunikační trénink a staňte se vypravěčem, kterému budou chtít všichni naslouchat.