Uvozovky

Mediální trénink pro naši společnost objednáváme u Taktiq Communications opakovaně a můžeme jej jen doporučit. Školení je komplexní, intenzivní a účastník jeho prostřednictvím získá cenné rady ohledně obsahu mluveného projevu, vystupování před kamerou i neverbální komunikace.

Profesionální školitelé Alex Röhrich a Michal Uryč dokážou nejen upozornit na to, čeho se při vystupování před kamerou vyvarovat, ale zároveň doporučí, jak v daných situacích reagovat, jak se nenechat vyvést z míry a na čem konkrétně zapracovat.

Iveta Barabášová
Iveta Barabášová
externí komunikace, LIDL
Uvozovky

Mediální školení bylo na špičkové úrovni. Lektoři byli skvěle připravení, jejich hodiny nabité informacemi na míru i praktickým, okamžitě využitelným tréninkem. Relevantní zpětná vazba i konkrétní doporučení umožnily školenému vědci se opravdu v komunikaci s médii posunout.

PhDr. Markéta Růžičková
PhDr. Markéta Růžičková
vedoucí tiskového oddělení, Akademie věd ČR
Uvozovky

Společnost Taktiq uspořádala pro vedoucí pracovníky naší univerzity mediální trénink. Vše bylo profesionálně připraveno a odprezentováno. Účastníci odcházeli nejen se spoustou nových informací, ale i s řadou praktických tipů, které si sami během tréninku vyzkoušeli. Zpětná vazba od všech našich pracovníků byla jen a jen pozitivní. Moc rádi si proto školení nebo jiný kurz od společnosti Taktiq zopakujeme i někdy v budoucnu.

Mgr. Marta Urbanová
Mgr. Marta Urbanová
vedoucí odd. komunikace a marketingu, Technická univerzita v Liberci
Uvozovky

Agentura Taktiq Communications nám – Lékařům bez hranic – připravila v minulosti již několik mediálních tréninků a školení. Vždy jsme se službami byli spokojeni a přístup ze strany agentury splnil nad míru naše očekávání. K přípravě takového školení přistupují kreativně, odborně a berou v potaz i specifičnost toho, co potřebují lidé, kteří nás jakožto mluvčí v médiích zastupují.

Školení bylo vždy tématicky ucelené, ušité na míru naší organizaci, a zaměřovalo se také na vystupování před kamerou, v čemž jsme shledali velkou přidanou hodnotu.

Tereza Wyn Haniaková
Tereza Wyn Haniaková
Head of Communication, Lékaři bez Hranic
Uvozovky

Průběh mediálního tréninku předčil naše očekávání. Jako každý, kdo příliš často do kontaktu s médii nepřichází, jsme se obávali především toho, jak bude probíhat praktická část – natáčení. Vyžadovalo to opravdu odvahu, ale výsledný dojem byl skvělý. Připomínky obou lektorů jsme si vzali k srdci a při druhé klapce jsme měli dojem, že jsme se opravdu posunuli! Celý den nás doprovázela příjemná atmosféra a profesionalita. Principy rétoriky a komunikace můžeme využít také v jednání s dárci i kolegy. Děkujeme za trénink na míru připravený pro nás, za empatii, předané informace, zkušenosti a za pozitivní přístup.

Alena Válková
Alena Válková
manažerka komunikace, Armáda spásy MSK
Uvozovky

Zajistit kvalitní mediální trénink, s nímž bude spokojený i vrcholný management, není jen tak. S Taktiq jsem se trefila do černého. Spolupráce s celou agenturou byla špičková a její tým odvedl vynikající a profesionální práci. Trénink absolvovalo vedení ČSÚ dokonce několikrát. Alex Röhrich a Michal Uryč-Gazda modelovali různé komunikační situace, včetně krizových událostí. Vždy byli precizně připraveni.

Následný rozbor komunikačních výkonů formulovali věcně, kriticky, a přesto s taktem sobě vlastním. Jiné mediální tréninky se s úrovní jimi poskytnuté služby nedají srovnat.

Petra Kolářová
Petra Kolářová
tisková mluvčí ČSÚ

Objednat školení

Chcete získat představu, jak by mohl vypadat trénink přímo pro vás? Naplánujte si mediální školení ještě dnes!

Co děláme?

Mluvíme za vás. Za nás pak mluví naše práce. Objevte pod jednotlivými službami příklady, které vydají za tisíc slov.

To, co umíme,
také učíme

Absolvujte náš komunikační trénink a staňte se vypravěčem, kterému budou chtít všichni naslouchat.