Nový výkonný Wi-Fi AC Router od D-Link

Společnost D-Link, expert na sítě pro digitální domácnosti, rozšiřuje svoji rodinu Wi-Fi AC produktů o nový router pro domácnost nebo kancelář. DIR-859 je nový AC1750 Dual-Band gigabitový router, který je vybaven pokročilými zabezpečovacími funkcemi pro extrémně rychlý přenos dat přes kabelové i bezdrátové připojení.

AC1750 Dual-Band gigabitový router DIR-859 je vybaven nejnovější technologií Wi-Fi AC a také čtyřmi gigabitovými ethernetovými porty, což z něj dělá perfektní základ pro vytvoření stabilní moderní síťové infrastruktury ve vašem domě nebo kanceláři. Integrované dvoupásmové Wi-Fi připojení nabízí rychlost přenosu dat až 1 750 Mb/s – 1 300 Mb/s ve frekvenčním pásmu 5 GHz a 450 Mb/s ve frekvenčním pásmu 2,4 GHz. Uživatelé jsou tak dokonale vybaveni pro multimediální aktivity vyžadující velkou datovou propustnost, jako jsou streamování nebo on-line hraní, a zároveň mohou bez problémů komunikovat přes internet nebo procházet webové stránky s bohatým obsahem.

Detail o novém routeru se dozvíte v přiložené tiskové zprávě.

Autor příspěvku

Leona Daňková

Leona Daňková

Account Manager+420 605 228 810
  • E-mail

Galerie obrázků

Přiložené soubory

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies