Lentilky

Tradiční česká cukrovinka rozšířila klientské portfolio TAKTiQ na začátku roku 2013. LENTILKY se na území ČR vyrábí již od roku 1907 a v současné době patří pod křídla společnosti Nestlé. Pracovat pro značku s tak silným jménem a kořeny je velká čest a výzva.

Ve spolupráci s  agenturou Dark side se staráme o digitální komunikaci značky. Naší částí práce je v této oblasti správa a obsah sociálních sítích, konkrétně Facebooku. Zde mají LENTILKY velmi silnou pozici a svým počtem fanoušků (přes 320 000) jsou mezi top 20 značkami v rámci Facebooku pro ČR i Slovensko.

Hlavním úkolem agentury TAKTiQ je vytváření obsahu, který se každý den objevuje fanouškům stránky. Kromě tvorby textů vytváříme také vizuální obsah, který z většiny tvoří vlastní, unikátní fotografie. Ty pomáhají značce vytvářet na sociálních sítích určitou image a obraz.

Kromě Facebooku máme na starosti projektové PR kampaně značky LENTILKY v ČR a na Slovensku.

Reference klienta: „Na spolupráci oceňujem proaktivitu, profesionálny prístup, ochotu, originalitu nápadov i ich spoľahlivú exekúciu.
V nespolednom rade oceňujem schopnosť estetického spracovania projektov, a to ako v obrazovej tak i písomnej forme.“
Andrea Chovanová, Nestlé

V průběhu spolupráce se nám podařilo získat i projekty v rámci PR. V roce 2013 šlo o komunikaci limitované edice Holky a Kluci a letos je to komunikace celého portfolia značky a jejího příběhu. Oba projekty jsou pro ČR i Slovensko.

Tým: Jan Kubát, Kristýna Lásková, Želmíra Habalová (PR, SK)

www.facebook.com/lentilky.cz

Ukázky naší práce pro klienta

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies