iCON Prague 2014 – hackujte život pomocí technologií

Steve Jobs říkal, že za život se dá stihnout jen omezené množství věcí, tak ať to, co děláme, stojí za to. Proto znovu, spolu s agenturou TAQTIQ, pořádáme festival iCON Prague, tentokrát 22. – 23. března 2014.

Opět oslovujeme příznivce značky Apple a chytrých řešení vůbec jako jsou aplikace, smart phones, gadgetky a další technologické hračky a udělátka. Technologie nemá svazovat, “technology is an extention of humand mind”, má nám pomoct dokázat to, co opravdu stojí za

to. Letos se mimo Apple trendy a rady “jak na to”, zaměříme na Life Hacking. Na to, jak zlepšit svůj život – na osobní rozvoj, práci s časem, dokumenty, slovy a myšlenkami.

Life hacking není ale jen o úspoře času. Je to i zlepšení kvality života – skvělém jídle, správném pohybu a spánku. I tady technologie pomáhají, díky nim můžeme měřit sama sebe ve stylu “Quantified Self”.
Dvoudenní festival naplní zábavné přednášky zdarma, výstava zařízení, poradenské a testovací stanice. Zlatým hřebem festivalu je pak dvoudenní iCON konference, s workshopy, případovými studiemi a nejlepšími postupy a hlavně těmi nejlepšími přednášejícími. Všechny informace postupně a na www.iconprague.com a v březnu na viděnou v Národní technické knihovně v Praze.

O iCON Prague – iCON Prague, www.iconprague.com je největší technologický festival ve střední Evropě. Další ročník proběhne 22-23. 3. 2014 v Národní technické knihovně v Praze. Festival pořádá neformální sdružení iLab, založené Petrem Márou, Jasnou Sýkorovou a Ondřejem Sobičkou, ve spolupráci s agenturou TAKTIQ.com.

Autor příspěvku

Jasna Sýkorová

Jasna Sýkorová

Partner / Account Director+420 739 415 163
  • E-mail
Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies