iCON Prague

Agentura Taktiq se podílela na organizaci největšího festivalu příznivců Apple technologií a chytrých řešení v každodenním životě iCON Prague. Akce probíhá každoročně od roku 2013. V pražské Národní technické knihovně se každý rok sešlo na tři až pět tisíc návštěvníků.

Festival iCON trvá dva dny. Jeho součástí je výstava produktů a řešení. Mezi vystavujícími se objevili například Logitech s ukázkou domácí kanceláře na tabletu, D-Link s hudební sprchou, Eset s konzultacemi na ochranu proti bezpečnostním hrozbám – nejenom na zařízeních Apple, ale i obecně v mobilech a na sociálních sítích.

iCON1    iCON2

Dále byly k vidění domácí roboti, virtuální realita, sebeměřící zařízení od váhy po obsah cholesterolu v krvi. Firmy také dokázaly poradit se zálohováním dat, nastavení chytré nebo úsporné domácnosti nebo opravou počítače.

Ve festivalové části běžely kromě výstav také non-stop přednášky zdarma. K festivalu patří také dvoudenní odborná konference a workshopy na využití chytrých technologií v každodenním životě. Skečnouting, Evernote, iPhone fotografie, Myšlenkové mapy v byznyse a v aplikacích a nebo významná jména jako Petr Mára, Patrick Zandl, Chris Griffiths, Horace Dediu, Marek Prchal, Libor Klubal, Tomáš Baránek, Honza Březina, Vláďa Janeček a mnozí další.

iCON4    iCON3

Webové stránky projektu iCON Prague: www.iconprague.com

Autor příspěvku

Daniela Benešová

Daniela Benešová

Account Manager+420 777 875 242
  • E-mail
Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies