Juraj Redeky

Juraj Redeky

Account Director+421 911 478 280
  • E-mail

Juraj Redeky

Account Director

V podstate som multifunkčný človek. Preskákal som toho v živote naozaj mnoho. Študoval som programovanie a neskôr na VŠ matematiku – vedecký smer. Prečo? V tom čase to bola jediná možnosť ako „pričuchnúť“ k počítačovej grafike, čo bol novo vznikajúci odbor. Na krátko však víťazila moja láska k hudbe a tak som sa pár rokov živil ako „profi DJ“ (v noci) a predával som (cez deň) zariadenie diskoték a vydával časopis pre DJs. Tu som sa naučil, že „spánok je len buržoázna prežitok, ktorý nám ostal po predkoch, čo mali príliš veľa voľného času a nevedeli ho využiť inak“. Po povinnej vojenskej službe som sa už aktívne k hudbe nevrátil, ale pár rokov som sa venoval veľmi vážne Signmakingu, kde som vystriedal niekoľko pozícií - od grafiky, cez výrobu až po marketing.

Novinársku kariéru som začal ako prispievateľ do časopisu Elektrón (od 1987 - slovenské ABC), neskôr ako redaktor a grafik v Discobox, hardvérista v hernom magazíne Riki, redaktor PC Revue a skončil som ako šéfredaktor PC Space. Od roku 1996 som sa intenzívne venoval DVD a pomáhal som cez DVD Group tento „nový neznámy“ formát zaviesť ako štandard v SR a ČR. Organizovali sme konferencie, stretnutia s novinármi a výsledok máte iste aj doma. Z novinára som prešiel na druhý breh v roku 2010, keď som začal pracovať pre DataConsult, Heretic PR a TaktiQ ako PR špecialista pre SR. Medzi mojich klientov patrili a patria Apple, Axis Communications, Adata, AOL, Logitech, Olympus, AMD, Toshiba, iCON a další. Proste len tie prémiové značky.

Medzi moje záľuby okrem práce, ktorej sa venujem možno viac ako je zdravé, patrí hudbu, filmy, počítačové hry a bicykel, kde samozrejme nechýba nadštandardná IT výbava. Chcete sa o mne dozvedieť viac? Dajte moje meno do Google ;-)

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies