Jan Potůček

Jan Potůček

Account Manager+420 606 222 928
  • E-mail

Jan Potůček

Account Manager

V roce 2005 stál u zrodu  DigiZone.cz a deset let byl jeho šéfredaktorem. Lví podíl měl i na existenci dalších webů ze světa sítí, médií a digitálních prostorů – Radio TV či Svět namodro a jeho mediální sekce RaM.cz. Před tím působil také jako novinář píšící v Lidových novinách o médiích, vedl mediální rubriku v časopisu Reflex, kde byl zároveň pět let i reportérem. Svět digitálních sítí a médií, zkušenosti z vedení online magazínů znalost netradičních digitálních formátů a analýzy dat jsou tím, co ho opravňuje stát se v Taktiqu specialistou na podporu marketingového týmu společnosti Eset.

Když zrovna nezkoumá možnosti a hranice digitálního světa, věnuje se chovu exotického ptactva. V jeho voliérách jsou k vidění velcí papoušci, specializuje se na chov jihoamerických arů araraun a plánuje, že si pořídí další jejich druhy. O chovatelství papoušků si víc můžete přečíst na jeho webu Ararauna.cz.

Jan

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies