Ivan Sobička

Ivan Sobička

Project Leader+420 604 166 751
  • E-mail

Ivan Sobička

Project Leader

V oblasti PR se pohybuje od ledna 2008, a to nejdříve jako mediální analytik a později jako konzultant ve společnosti DataConsult. Nyní má na starosti klienty AXIS, Kingston a Logitech a každoročně i zastoupení mezinárodního veletrhu CES. Technologie a věda ho nejvíce zajímají ve vztahu k člověku a každodennímu životu. Rád vymýšlí nové možnosti komunikace a baví ho spojovat různé světy. I proto společně s několika přáteli založil sdružení Žádná věda, které se věnuje netradičním experimentům na pomezí vědy, umění a hry. Dva z jejích nápadů, Stratocaching a Experiment Miss, se nakonec staly plnohodnotnou součástí jeho práce v agentuře a přinesly klientům zcela zásadní mediální dopad.

A jak Ivan rád tráví volný čas? V pražské nemocnici Motol jako dobrovolník, při večerním běhu s manželkou po vltavském nábřeží, v přírodě, tichu a v rozhovoru s upřímnými přáteli.

Ivan

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies