Alex Röhrich

Alex Röhrich

Account Director+420 603 430 731
  • E-mail

Alex Röhrich

Account Director

V public relations se pohybuje od roku 2001, kdy začal spolupracovat s přední českou agenturou. Svou profesní i životní dráhu s ní až spojil až do podzimu roku 2015. Od té doby je s Taktiqem. Jeho doménou jsou mediální vztahy, rétorické tréninky a tvorba a editace všelijakých textů. Od roku 1995 učí na Fakultě sociálních věd UK, po roce 2001 externě. V letech 1996 až 2001 pracoval jako jazykový redaktor ve zpravodajství nejprve v TV Nova a pak i v České televizi. V roce 2008 začal vyučovat na katedře českého jazyka a literatury Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické na Technické univerzitě v Liberci.

Původní profesí je učitel českého jazyka, na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy absolvoval v roce 1996 bohemistiku. Přednáší také v Business Institutu v Praze, příležitostně se věnuje hlasové výchově a kursům obchodní korespondence. Poté, co roku 2008 ukončil doktorské studium mediálních studií a obhájil disertační práci, se zařekl, že už žádné další akademické tituly dobývat nebude. Místo toho se ve volnu věnuje pokusům o běh, kaligrafii a hru na kytaru, zatím povětšinou marným.

Alex

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies