15 LET SPOLEČNOSTI CZ.NIC

Večírek pro 350 zaměstnanců společnosti byl koncipován jako oslava 15. narozenin, proto byl tematicky zasazen do roku 1998, tedy do doby vzniku sdružení CZ.NIC. Tomu odpovídala skladba programu, atrakce pro hosty, soutěže i dekorace, hudební dramaturgie i výběr místa – klub ROXY, Praha.

008_CZ.NIC    138_CZ.NIC

Celým večerem provázel návštěvníky Tomáš Měcháček, který se postaral o skvělou atmosféru. V úvodu hosty vyburcoval k vyzkoušení jednotlivých aktivit, u kterých je později povzbuzoval, čímž dodával celé akci větší náboj. Vrcholem vystoupení na pódiu bylo finálové klání Technology retro cupu. Součástí programu byl i koncert Tonyi Graves, která do svého repertoáru začlenila coververze hitů 90. let.

082_CZ.NIC    175_CZ.NIC

Pro návštěvníky byla připravena celá řada soutěží jak pro náruživé hráče (soutěžní klání v disciplínách s použitím prvků z 90. let – staré mobilní telefony, počítače, hry), tak i atrakcí pro klidnější povahy.

093_CZ.NIC    139_CZ.NIC

106_CZ.NIC    137_CZ.NIC

Na akci samozřejmě nechyběl branding klienta. Nešlo ale o pouhé umístění log, či bannerů. Do detailů promyšlené dekorace si hrály jak s barevností, tak tvary odpovídajícími logu klienta. Kromě klasických dekorativních prvků byla použita i řada nestandardních prvků, jako např. fog screen (přes stěnu z mlhy do roku 1998), vitrínka s prototype routeru Turris (na zakázku vyrobená vitrínka pro unikátní router CZ.NIC Turris), šablony na cappuccino s logy klienta, dort z cup caků s logem CZ.nic, videopozvánka na akci.

078_CZ.NIC    212_CZ.NIC

Case study CZ.NIC

Autor příspěvku

Daniela Benešová

Daniela Benešová

Account Manager+420 777 875 242
  • E-mail
Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies